Оголошення про можливе стажування викладачів закордоном!

ПРОГРАМИ

- Програма  перебування по проекту співпраці Україна – Литва, стажування по хірургії Республіканська клініка Каунаса

Програма  перебування по проекту співпраці Україна – Литва, стажування акушерство та гінекологія ( студенти,інтерни,лікарі ) Східно-Талліннська центральна клінічна лікарня

- ПРОГРАМА Міжнародної науково-практичної конференції з стажуванням «Співпраця Україна-Ізраїль» ( м. Тель-Авів  ) з 26 листопада по 01 грудня 2017 року

- ПРОГРАМА перебування в Литовській республіці,Естонській Республіці, Фінляндії ,Латвійській Республіці, учасників стажування по договору «Співпраця Україна-Литва-Естонія  під егідою НАТО»

- ПРОГРАМА перебування в Словацькій Республіці по програмі стажування «Співпраця Україна-Словаччина  під егідою НАТО»

- ПРОГРАМА перебування в Словацькій Республіці по програмі стажування по стоматології ( 7днів ) «Співпраця Україна-Словаччина  під егідою НАТО» З 04 грудня  по 10 грудня 2017 року ( м. Кошице)

- Шановні колеги! Запрошую Вас долучитися до групи, яка виїжджає на стажування в Польщу "Організація навчального процесу, програми підготовки, іноваційні технології та наукова робота в Wyzsza Szkota Biznesu - National-Louis University"

- Проходження наукового стажування для опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінляндському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик і пізнанням культури Фінляндії та проходження стажування в провідному медичному центрі Європи.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ