Днями студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA) організовано пройшли щеплення від дифтерії та правця в університетській клініці.

"Ми щасливі і вакциновані, — говорить голова EMSA, студентка п'ятого курсу Юлія Дмитрук. — EMSA продовжує показувати своїм прикладом, що вакцинуватися це безпечно, мудро і дуже потрібно".

Попри масову анцивакцинальну кампанію, яка відбувається сьогодні у соціальних медіа, студенти кажуть, що не вагалися у питанні, чи вакцинуватися, чи ні. "Вакцинуємося бо це єдиний спосіб вберегти себе від хвороби, тим паче, що за прогнозами фахівців, дифтерія може стати наступною великою проблемою після кору, — продовжує Юлія Дмитрук. — Люди, які проти імунізації, просто не бачили, як помирають від ускладнень кору чи дифтерії. Інакше вони швидко змінили б свою думку. Ми ж піклуємося один про одного, тому й вакцинуємося".