1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 (9 Голосів)

У вівторок, 6 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті в рамках співпраці з Гуманітарно-економічною академією міста Лодзь (Польща) відбулася презентація освітнього проекту з підвищення кваліфікації українських медсестер у Польщі для студентів-випускників медсестринського відділення медичного коледжу ІФНМУ.

Презентацію провів координатор програми Володимир Гудима. На зустрічі були присутні також завідувач медсестринським відділенням медичного коледжу Галина Гвоздецька і начальник відділу міжнародних зв'язків Віталій Осадець.
Володимир Гудима ознайомив студентів із програмою післядипломної освіти у Польщі у Гуманітарно-економічній академії та подальшими можливостями працевлаштування в ЄС.

«На зустрічі були присутні студенти четвертого курсу 25, 26 груп та третього курсу 23 групи медичного коледжу, — розповідає Галина Гвоздецька. — Вони дізналися про можливість подальшого навчання у Гуманітарно-економічній академії міста Лодзь на спеціальності сестринська справа. Студентів цікавили умови вступу, умови проживання, а також кураторство під час навчання у Лодзі. Наразі ми ще не знаємо кількість бажаючих скористатися такою можливістю, адже студенти мають все обдумати, порадитися з батьками і зважити всі «за» і «проти». Але це хороша можливість здобути диплом медсестри європейського зразка і в подальшому працевлаштуватися в ЄС».

Також на зустрічі було обговорено можливість започаткування обміну викладачами і студентами у рамках схеми академічної мобільності програми ЄС «Erasmus+» між академією у Лодзі та ІФНМУ.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
5
7
8
9
10
11
13
15
17
19
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika