У четвер, 15 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася презентація конкурсів Програми академічних обмінів імені Фулбрайта (США).

Координатор Програми розповіла присутнім студентам і працівникам університету про саму Програму, індивідуальні особливості її конкурсів, умови аплікаційного процесу і деталі онлайн-анкети.

Про щорічні конкурси Програми можна дізнатися на сайті її представництва в Україні: fulbright.org.ua.

Довідка

Програма імені Фулбрайта, яку спонсорує уряд США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині – у 155 країнах світу. За час існування Програми в Україні з 1992 року близько 1000 українців навчалися, стажувалися і проводили дослідження у США; понад 650 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займалися науковою працею.