У п’ятницю, 22 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті за сприяння ректорату та керівництва навчально-наукового інституту післядипломної освіти на базі кафедри дитячих хвороб післядипломної освіти лікарі-інтерни вперше склали об’єктивний структурований клінічний іспит (ОСКІ).

Цей іспит є пілотним проектом, який в стінах ІФНМУ відбувається теж вперше. Для впровадження ОСКІ в навчально-педагогічний процес на післядипломній підготовці доцент кафедри дитячих хвороб ПО Ярослав Семкович пройшов стажування на кафедрі анестезіології та інтенсивної Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, яка володіє досвідом ОСКІ із 2014 року.

«Три місяці підготовки до іспиту, консультації, практичні заняття та тренінги дозволи лікарям-інтернам досягнути хорошого результату та успішно здати екзамен», — підсумовує Ярослав Семкович.