Науковці Івано-Франківського національного медичного університету винайшли лікарський засіб проти надмірного облисіння у жінок та чоловіків, а також для стимуляції росту волосяного покриву. Препарат розроблений на рослинних компонентах.

Засіб діятиме при андрогенному облисінні. «Це спадкове захворювання, — пояснює доцент кафедри організації та економіки фармації і технології ліків ІФНМУ Мар’яна Федоровська. — В чоловіків воно може проявлятися в ранньому віці. Жінки також піддаються андрогенному облисінню, але зовнішні прояви можуть проявлятися пізніше».

Препарат виготовляють у вигляді лікарської настоянки на основі витяжки з листя кропиви, шавлії та кінського каштану. Детальніше — у сюжеті ОТБ «Галичина».