Витяг з протоколу № 2

національний медичний університет»

від 29.01.2019 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про підсумки роботи колективу ДВНЗ «ІФНМУ» в осінньому семестрі 2018-2019 н.р. та завдання на весняний семестр.

Доповідачі: Ректор, проф. Рожко М.М.,

Перший проректор, проф. Ерстенюк Г.М.

Обговорення:

* професор Попович Ю.Л. – оцінка якості навчання студентів шляхом проведення відкритих майстер-класів та відкритих практичних занять;

* доцент Бугерчук О.В. – успішність та навчальна дисципліна студентів стоматологічного факультету, підготовка до ЄДКІ студентів 3 курсу.

* професор Соломчак Д.Б. – успішність та навчальна дисципліна студентів ФПІГ, аналіз причин пропусків занять.

2. Різне.

2.1. Про затвердження додатку 7 до Правил прийому на навчання до ДВНЗ «ІФНМУ» у 2019 році.

Доповідач – доцент Сарапук І.В.

2.2. Про підготовку до обрання делегатів Конференції трудового колективу.

Доповідач – професор Геращенко С.Б.

2.3 - про висунення монографії «Психотерапія в соматичній медицині / Б.В. Михайлов, Б.С. Федак. Харків: Видавництво «Точка», 2017. – 508 с», автори професор Михайлов Борис Володимирович, професор Федак Богдан Степанович, які висуваються на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки в 2019 році.

- про надання творчої відпустки асистенту кафедри фармації Олійник Іванні Мирославівні для завершення виконання кандидатської дисертації терміном на три місяці з 04.02.2019р. по 03.05.2019р.

- рекомендації до друку.

Доповідач – Вчений секретар.

У заключному слові виступив Ректор, Заслужений діяч науки та техніки України, професор Рожко М.М. з пропозицією щодо преміювання працівників Університету у зв’язку з присвоєнням почесних звань («Заслужений діяч науки і техніки України», «Заслужений працівник освіти України», «Заслужений працівник охорони здоров’я України», «Заслужений лікар України» тощо).