1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

У неділю, 21 травня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудеться День відкритих дверей. Усіх охочих абітурієнтів запрошують до центрального корпусу вишу по вул. Галицька, 2. Початок о 10:00 в аудиторії №2.

Представники ректорату та професорсько-викладацького складу розповідатимуть про спеціальності, матеріально-технічну базу університету, організацію творчої самодіяльності, студентське самоврядування, а також інформуватимуть про основні умови вступу до ІФНМУ. Відбудуться ознайомчі екскурсії різними навчальними корпусами та клініками вишу.

Цьогоріч в університеті відкривається нова спеціальність — «фізична терапія та ерготерапія». Сьогодні для держави це, мабуть, одна з найнеобхідніших спеціальностей, адже кількість військових, котрі отримали фізичні та психологічні травми, зростає, їх потрібно буде лікувати впродовж не одного року. Зрештою, такі фахівці в майбутньому можуть працювати у відділеннях неврології, травматології, ортопедії, педіатрії тощо. Університет отримав ліцензію для набору 100 студентів на нову спеціальність. ІФНМУ є одним із небагатьох вищих навчальних закладів України, котрі готуватимуть таких фахівців.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ