У неділю, 28 травня, студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA) взяли участь у проведенні Велодня в Івано-Франківську. Велосипедисти часто зазнають різноманітних травм, тому мали багато запитань до студентів-медиків.

«Ми розповідали людям про кровотечі та методи їх зупинки, способи іммобілізації при переломах, учили проводити серцево-легеневу реанімацію, ознайомили їх з переліком препаратів, які необхідно мати у своїй аптечці, — розповідає голова EMSA Юлія Дмитрук. — Кожен мав змогу здобути навички з надання першої медичної допомоги. Велосипедисти були дуже вдячні студентам за нові знання».

Студенти щиро вдячні Сергію Колосовському та Івану Тітову за допомогу в підготовці до заходу.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ