Нещодавно в Інституті очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова Національної академії медичних наук України (Одеса) відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Філатовські читання — 2017». На конференції розглядались питання організації та удосконалення офтальмологічної допомоги населенню України, сучасні методи діагностики та лікування очної патології у дитячого та дорослого населення.

«У роботі конференції взяла участь досить численна делегація лікарів-офтальмологів Івано-Франківщини, близько 25 осіб, — розповідає завідувач курсом офтальмології Івано-Франківського національного медичного університету доцент Василь Капечук. — З доповіддю на тему «Профілактика та корекція післяопераційних ускладнень у пацієнтів після блефаропластикинижньої повіки» на конференції виступила доцент курсу офтальмології нашого університету Анжела Николюк. Доповідь викликала жваве обговорення серед присутніх».

У рамках конференції відбулась нарада головних позаштатних спеціалістів з офтальмології та дитячої офтальмології областей України, завідувачів кафедрами очних хвороб за результатами надання офтальмологічної допомоги населенню України за 2016 рік. У нараді взяли участь доцент ІФНМУ Василь Капечук, завідувач центру мікрохірургії ока Івано-Франківської обласної клінічної лікарні, головний позаштатний офтальмолог Івано-Франківської ОДА, доцент Марина Вершиніна, головний позаштатний дитячий офтальмолог Івано-Франківської ОДА Надія Гаврилишин, завідувач офтальмологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні Ірина Кужда.