Доцент кафедри хірургії №2 та кардіохірургії Івано-Франківського національного медичного університету Володимир Галюк взяв участь у конференції «Мінінвазивні технології у дорослій кардіохірургії», що проходила в рамках практично-освітньої програми Європейської асоціації кардіо-торакальних хірургів 20-22 червня у столиці Польщі Варшаві.

Протягом трьох днів напруженої роботи було прослухано більше 40 доповідей відомих кардіохірургів з провідних центрів Європи та Північної Америки, які доповіли про здобутки своїх клінік.

Під час роботи конференції відбулися 10 показових операцій з онлайн трансляцією з операційних.

Основними тематичними напрямками роботи конференції були мініінвазивні процедури та доступи в хірургії клапанної патології, міні доступи в хірургії аорти, гібридні технології при реваскуляризації міокарда.

Під час роботи конференції проводилась виставка відомих фірм, учасники зібрання мали можливість ознайомитись з сучасними технологіями в дорослій кардіохірургії.

3D тур