У суботу, 9 вересня, студенти Івано-Франківського національного медичного університету взяли участь у відкритті пластового року в міському парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка. Майбутні медики розповідали юним пластунам про роботу внутрішніх органів людини.

Подію організувала Станиця Івано-Франківськ національної скаутської організації «Пласт». З дітлахами спілкувалися голова студентського парламенту Олег Тромбола та представник парламенту Максим Денисюк.

«Ми розказували про скелет, внутрішні органи і аптечку пластуна, — розповідає Олег Тромбола. — Діти були дуже задоволені, адже ми розказували їм цікавинки про людське тіло. Скажу більше, цікаво було навіть батькам».

До слова, студентам-медикам довелося застосовувати свої вміння на практиці. Коли одна дитина випадково отримала травму, Максим Денисюк не розгубився, надав допомогу, обробив рану і наклав пов’язку.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ