У суботу, 21 жовтня, на спорткомплексі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання вирували спортивні баталії. Івано-Франківський національний медичний університет приймав змагання з міні-футболу в рамках спартакіади працівників закладів охорони здоров’я Прикарпаття.

Спартакіаду організувала Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я. Вона відбувається вже водинадцяте.

Участь у міні-футбольних змаганнях взяли 13 команд. Серед них були й дві команди, які представляли наш університет. Це команда викладачів університету і студентська збірна ІФНМУ, яка грала поза конкурсом. Студенти-медики змогли набратися додаткового досвіду в матчах проти різних колективів, а команда викладачів у підсумку стала переможцем змагань.

«Приймати такі змагання — це велика честь для нас, — говорить ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко. — Ми є центром підготовки медичних фахівців в області, і сьогодні 95 відсотків тих, хто до нас приїхав на змагання — це випускники нашого університету. Це поважні лікарі з усієї області. На змаганнях панує дружня спортивна атмосфера, ми маємо додаткову можливість зустрітися, поспілкуватися, тож це справжнє свято для всіх нас».

Ігри відбувалися одразу на трьох майданчиках: у двох спортзалах та на відкритому майданчику зі штучним покриттям. Найголовніші матчі (два півфінали, матч за третє місце та фінал) відбувалися надворі та подарували справжнє спортивне видовище.

Півфінали:

Галицька ЦРЛ — Міська клінічна лікарня №1 1:1 (3:2 пен.)

Обласна дитяча клінічна лікарня — ІФНМУ 2:5

Матч за третє місце:

ОДКЛ — МКЛ №1 2:7

Фінал:

ІФНМУ — Галицька ЦРЛ 4:0

«Хто, як не ми, медичні працівники, повинні пропагувати здоровий спосіб життя, — говорить голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Наталія Бирчак. — Це вже наша 11 обласна спартакіада. Крім того, спортивні змагання проводяться між закладами охорони здоров’я Івано-Франківська, в районах. Наші медики приймають активну участь у змаганнях. Ми вдячні керівництву університету і кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання за всебічну підтримку і допомогу в проведенні спартакіади і за чудову спортивну базу, яку нині має університет».

Змагання з міні-футболу стали останніми в програмі цьогорічної обласної спартакіади працівників охорони здоров’я. Невдовзі організатори підведуть підсумки за усіма видами спорту (а всього їх було сім) та визначать переможців у командному заліку. Переможці отримають кубки та грошові винагороди.