У вівторок, 24 жовтня, відбулися виробничі збори студентів п’ятого курсу стоматологічного факультету Івано-Франківського національного медичного університету.

Участь у спілкуванні взяли ректор університету, професор Микола Рожко, декан стоматологічного факультету, доцент Олександр Бугерчук, директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти, доцент Любомир Пелехан, начальник відділу європейської кредитно-трансферної системи оцінювання (ECTS) та моніторингу якості освіти, доцент Василь Капечук, завідувачі випускаючих кафедр.

Сьогодні на п’ятому курсі стоматологічного факультету навчаються 166 студентів. П’ять з них навчаються за державним замовленням, 161 — на умовах контракту.

На зборах особливу увагу студентів звернули на підготовку до складання ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 2. Стоматологія», назвали кращих студентів, які лідирують за показниками навчання, а також звернули увагу п’ятокурсників на тих, хто має найгіршу успішність та проблеми з відвідуванням занять. Студентам розповіли про особливості отримання документів про освіту європейського зразка, а також про підготовку до навчання в інтернатурі, тобто до післядипломної освіти.

«Час летить дуже швидко, ми пригадуємо перший курс, а сьогодні я вже можу називати вас випускниками, — звернувся до студентів ректор ІФНМУ Микола Рожко. — Перед нами стоять важливі завдання. Закликаю вас нікому не вірити, не слухати різних аферистів, а усвідомити те, що до «Кроку» треба серйозно готуватися і здавати ви його будете своїми силами. Щоб у червні ми могли вручити вам дипломи, треба добре попрацювати. Вас забезпечили багатьма умовами для навчання, яких немає в інших вишах, є високопрофесійні викладачі, великий потенціал факультету, і ми очікуємо від вас лише одного — доброї праці та навчання».