Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась зустріч студентів факультету підготовки іноземних громадян з працівниками Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Правоохоронці, звертаючись до студентів факультету підготовки іноземних громадян, зазначили, що піклуються про їх безпеку та звернулися з проханням і їм самим не вчиняти протизаконних дій, повідомляє прес-служба ГУНП.

Зокрема, начальник відділу УПД ГУНП в Івано-Франківській області Ігор Влашин та заступник начальника відділу превенції Івано-Франківського відділу поліції Андрій Ілійчук наголосили, що іноземні студенти, перебуваючи на території України, мають дотримуватися вимог українського законодавства. Поліцейські перелічили види правопорушень, найбільш характерні для студентського середовища загалом та іноземців у тому числі і навели приклади їх вчинення на Прикарпатті.

На зустрічі також йшлося про умови перебування студентів-іноземців в нашій державі під час їх навчання у вузі та покарання за порушення норм закону.

В свою чергу перший проректор університету, професор Ганна Ерстенюк подякувала правоохоронцям за змістовну зустріч та зазначила, що керівництво навчального закладу дбає про те, щоб зробити життя своїх студентів максимально комфортним та безпечним, а вже від самих молодих людей залежить, як вони скористаються створеними умовами.