У середу, 15 листопада, відбулося установче засідання Регіональної ради Івано-Франківської області Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», яка здійснюватиме конкурсний відбір у 2017-2018 роках.

Головою Регіональної ради Івано-Франківської області одноголосно обрали ректора Івано-Франківського національного медичного університету, професора Миколу Рожка, заступником — доцента Івана Мельника, секретарем — Олега Тромболу, журналіста Галину Добош — відповідальною за інформаційний супровід регіону.

На засіданні були присутні представники регіональної медичної спільноти, громадських організацій, профспілки медичних працівників України, Всеукраїнської ради захисту прав і безпеки пацієнтів та ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», органів влади, духовенства, культури та молоді.

До складу Регіональної ради ввійшли ректор Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Микола Рожко, голова управи Українського лікарського товариства Прикарпаття, кандидат медичних наук, доцент, начальник відділу працевлаштування студентів і випускників ІФНМУ Іван Мельник, начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Федорак, голова комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я отець Руслан П’яста, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту, депутат Івано-Франківської обласної ради, головний лікар Солотвинської районної лікарні Манолій Піцуряк, голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України Наталія Бирчак, журналіст Івано-Франківської регіональної філії суспільного мовлення телерадіокомпанії «Карпати» Галина Добош, голова Івано-Франківської обласної організації ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», головний лікар Коломийського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Володимир Мельничук, голова Асоціації медичних сестер, заступник головного лікаря з медсестринства центральної міської клінічної лікарні Івано-Франківська Галина Варивода, голова студентського парламенту ІФНМУ, лікар-інтерн Олег Тромбола.

На засіданні Регіональної ради обговорили цілі та завдання роботи по відбору найкращих представників свого регіону для отримання Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» в п’яти номінаціях: «Кращий лікар», «Кращий медик», «Новатор охорони здоров’я», «Міжнародне співробітництво в галузі охорони здоров’я», «Служіння суспільству». Церемонія нагородження запланована на 9 серпня 2018 року.