22 листопада в бібліотеці пройшла зустріч з Михайлом ПаньківимЗаслуженим працівником культури України, лауреатом Всеукраїнської премії ім. П.Чубинського, обласних премій ім. І.Вагилевича та І.Крип’якевича, членом правління Івано-Франківської обласної організації Товариства охорони пам’яток історії і культури, членом Наукового товариства ім. Т.Шевченка.

М.Паньків представив книги «Схрони, бункери,  криївки», «Ой війна, війна, світова війна», в яких описані події Першої світової війни на Прикарпатті, та збірку повстанських пісень, які творились на основі історичних подій і є вираженням високої духовності нації.

Розповідь науковця була змістовна і цікава. Студенти дізналися про дослідження документальних матеріалів при написанні книг в трагічні роки нашої історії.

Вокальний дует  медуніверситету «Дністрові дзвони» (В.Жилюк, І.Максимчук) підготували для  поважного гостя приємну несподіванку. Дует виконав повстанські пісні «Чому так сумно сонце сходить?», «Ой, сиплеться листя берези», кожний відчув себе частинкою того величного духу предків і гордість за свій народ.