До відома студентів 4 курсу медичного та 3, 4 курсів стоматологічного факультету!!!

Кафедра медицини катастроф і військової медицини ДВНЗ “Івано-Франківський національний медичний університет” оголошує прийом бажаючих на навчання у 2018-2019 навчальному році студентів 4 курсу медичного та 3, 4 курсів стоматологічного факультету за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби.

Військову підготовку проходять громадяни України, придатні до військової служби за станом здоров’я та моральними і діловими якостями.

Відповідно до запланованого ліміту прийому студенти можуть проходити військову підготовку за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб, які сплачуються відповідно до укладених контрактів про військову підготовку, та за державним замовленням (студенти, які відповідно до цільової угоди після закінчення університету планують продовжити навчання в Українській військово-медичній академії).

Студенти, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на навчання з військової підготовки на кафедрі у 2018 році за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби, повинні до 10 вересня 2018 р.  звернутися на кафедру та подати заяву.

Зарахування студентів для проходження військової підготовки здійснюється за результатами конкурсного відбору та медичного огляду.