«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним університетом у Кракові (Польща) та Малопольською школою державного управління Кракова організовує довготривале міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного університету у Кракові (Польща).

Дати стажування: 8-26.10.18.

В результаті стажування кожний учасник зможе оволодіти новими знаннями та здобути навички з розробки навчально-методичних матеріалів із застосуванням новітніх інноваційних методів, беручи за основу європейські моделі та методики викладання матеріалів. Учасники будуть мати можливість отримати досвід викладання на базі Економічного університету у Кракові та можливість впровадження отриманих знань у своєму навчальному закладі вподальшому.

Економічним університетом у Кракові кожному учаснику після проходження стажування буде видано сертифікат про довготривале тримісячне стажування тривалістю 216 годин. До сертифікату буде підготовлено додаток із програмою навчання та розподілом годин відповідно до її виконання та із зазначенням індивідуального проекту, підготовленого під час стажування учасником.

Подача заявок на участь у стажуванні - до 30 вересня 2018 р.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

Додаткова інформація за телефоном:

+38 073 0332797 - Ольга Панкратова