Адміністрація та профспілковий комітет повідомляють, що 21 грудня 2018 року в приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії за адресою: вул. Л. Курбаса, 3, м. Івано-Франківськ відбудеться конференція трудового колективу Івано-Франківського національного медичного університету.

Порядок денний:

1) Щорічний звіт ректора Університету заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, доктора медичних наук, професора Миколи Михайловича Рожка за 2018 рік та оцінка його діяльності.

2) Затвердження стратегії розвитку Університету на 2019-2024 рр.

3) Про внесення змін до складу Вченої ради Університету.

4) Звіт про виконання колективного договору за 2018 рік.

5) Внесення змін і доповнень до колективного договору.

Реєстрація делегатів з 14.00 год. до 14.55 год.

Початок роботи конференції о 15.00 год.

Делегатам конференції необхідно мати посвідчення делегата та документ, що посвідчує особу.

Підстава: наказ ректора ДВНЗ «ІФНМУ» № 1274-д від 19.11.2018 року «Про організацію та проведення конференції трудового колективу»

trud kol