Шановні колеги!

4109V43H64L. SX425

Доводимо до Вашого відома та запрошуємо взяти участь у медичному стажуванні у Польщі у рамках проекту з медичного стажування "Співпраця Україна – Польща" з 28.01 по 01.02.2019 р. у містах Люблін і Краків.

Основні пункти програми стажування:

- зустріч у Люблінському медичному університеті;

- медичне стажування зі спеціальності;

- Люблінська обласна клінічна лікарня;

- зустріч у мерії м. Любліна (спільні проекти, програми співпраці).

Усім учасникам буде видано міжнародний сертифікат про медичне та освітнє стажування (108 год.).

Запрошуються фахівці усіх медичних спеціальностей. Крім того, оскільки у "Програмі проведення стажування" зазначено, що будуть підняті питання і проведені зустрічі стосовно галузі медсестринства (зокрема, питання нострифікації диплому та працевлаштування медсестер у Польщі), то запрошуємо також взяти участь у даному стажуванні і викладачів медсестринських учбових закладів, медсестер і студентів.

З питань стажування звертайтеся до п. Олександра Марусина (моб.: +38-097-5275583, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Детальну інформацію про стажування див. у файлі "Програма проведення стажування (pdf)".