Оголошення

На виконання рішення Вченої ради ІФНМУ про збільшення кількості викладачів, які мають сертифікати міжнародного зразка рівня В2 з англійської мови, для забезпечення подальшого проходження університетом ліцензування та акредитації, з правом викладання іноземним громадянам, а також у зв’язку з численними зверненнями працівників ІФНМУ з приводу бажання навчатися в групах НТЦ, які готуються до іспиту FCE, або складати цей міжнародний іспит на умовах самопідготовки, кафедра мовознавства проводить додаткове тестування з англійської мови працівників ІФНМУ.

Тестування відбудеться 21 лютого (поч. о 16:00 ) у лекційній аудиторії №2 ЦК ІФНМУ.

Для участі в тестуванні необхідно:

1. Заповнити анкету учасника тестування (див. прикріплений файл);

2. Надіслати до 10:00,  14 лютого свою анкету на електронну адресу кафедри мовознавства: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на хмарну пошту кафедри мовознавства Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для реєстрації на тестування.

Завідувач кафедри мовознавства Луцак С.М.