ОГОЛОШЕННЯ ДЕКАНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ ПІГ

 

 ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 

- Розташування кафедр ІФНМУ

- Старости гуртожитку №2

- Матеріали підготовки до Крок1, Крок 2 та ректорського контролю

- Інформаційні матеріали для підготовки до Кроку для студентів факультету підготовки іноземних громадян (Крок 1)

- Інформаційні матеріали для підготовки до Кроку для студентів факультету підготовки іноземних громадян (Крок 2)

- Матеріали підсумкового модульного контролю з української мови

- Наказ про надання платної послуги

 ГРАФІКИ

 

- Графік чергувань старост гуртожитку 

- Графік проведення консультативних занять для студентів V курсу факультету підготовки іноземних громадян зі спеціальності «Стоматологія» з дисциплін, які входять в перелік державного ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 2. Стоматологія»

- Графік проведення консультативних занять для студентів VІ курсу факультету підготовки іноземних громадян зі спеціальності «Лікувальна справа» з дисциплін, які входять в перелік державного ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 2. ЗЛП»

- Графік проведення консультативних занять для студентів V курсу факультету підготовки іноземних громадян зі спеціальності «Фармація» з дисциплін, які входять в перелік державного ліцензійного іспиту «Крок 2. Фармація»

- Графік проведення консультативних занять для студентів ІІІ курсу факультету підготовки іноземних громадян зі спеціальності «Фармація» з дисциплін, які входять в перелік державного ліцензійного іспиту «Крок 1. Фармація»

- ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯГРАФІК ПРОВЕДЕННЯРЕКТОРСЬКОГО КОНТРОЛЮ ДЛЯ СТУДЕНТІВ З КУРСУФАКУЛЬТЕТУ ПІДГОТОВКИ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯНЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЛІКУАЛЬНА СПРАВА»Крок 1 Загальна лікарська підготовка

- Графік проведення консультативних занять для студентів III курсу факультету підготовки іноземних громадянзі спеціальності «Лікувальна справа» з дисциплін, які входять в перелік державного ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 1. ЗЛП»

 

 

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika