НОВИНИНОВИНИ РОЗГОРНУТИЗГОРНУТИ

У п'ятницю, 24 червня, на площі Бастіону вручили дипломи 412 випускникам медичного факультету. В умовах війни церемонія вручення була особливо хвилюючою.

У вівторок, 21 червня, на фармацевтичному факультеті підвели підсумки захисту магістерських робіт цьогорічних випускників.

Днями на засіданні студентського наукового гуртка обговорювали проблематику цукрового діабету. Майбутні лікарі презентували свої дослідження.

У неділю, 19 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті  в режимі онлайн відбувся День відкритих дверей. Абітурієнтам розповіли про особливості вступу до університету і фахового медичного коледжу у 2022 році.

Кожної третьої неділі червня своє професійне свято відзначають українські лікарі, медсестри, санітари, лаборанти, військові медики. Серед останніх на фронті сьогодні й викладачі та працівники нашого університету.

У середу, 15 червня,  у середмісті Івано-Франківська  відбувся турнір з баскетболу 3х3 «Крок за кроком до перемоги», головною метою якого став збір коштів для купівлі автомобіля для наших захисників.

У п’ятницю, 17 червня, випускникам стоматологічного факультету Івано-Франківського національного медичного університету вручили дипломи.

Шестикурсники медичного факультету перетнули екватор підсумкової атестації. Про особливості та перші враження від цьогорічної екзаменації – у нашому матеріалі.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
18
20
22
23
25
26
28
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika