НОВИНИНОВИНИ РОЗГОРНУТИЗГОРНУТИ

Зустрічі майбутніх лікарів з вже діючими військовими лікарями дуже важливі наразі. Говорити про сьогодення, готувати студентів до жорстоких реалій та підтримувати їх у такі складні часи... Сьогодні, 24 травня, відбулася зустріч студентів із представниками медичної роти.

З нагоди відзначення Міжнародного дня медичної сестри в Івано-Франківському національному медичному університеті провели низку заходів, спрямованих на популяризацію інформації про особливості цього фаху в сучасних реаліях, зокрема в умовах воєнного стану.

У вівторок, 21 травня, у приміщенні студентського клубу ІФНМУ відбувся мистецький Вечір пам'яті діячів Розстріляного відродження під символічною назвою «Розстріляні долі». 

Сьогодні, 23 травня, у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся форум  під назвою «Осмислення. Цінності та історії стійкості».

13-17 травня з візитом в Івано-Франківському національному медичному університеті перебував керівник координаторів клінічної освіти з фізичної терапії, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії Національного університету фізичного виховання і спорту України Микола Романишин.

20 травня 2024 року в Україні відбувся всеукраїнський соціальний проект – День діагностики меланоми. Працівники кафедри дерматології та венерології ІФНМУ в рамках проєкту безкоштовно проводили обстеження новоутворів шкіри.

Сьогодні минає 14 років з дня смерті видатного вченого, мудрого наставника, щирої й доброї Людини - Євгена Михайловича Нейка.

Євген Михайлович був прикладом вимогливості, справедливості, милосердя та доброзичливості. Віртуозно проводив клінічні обходи, завжди допомагав пацієнтам і підтримував їх. Був стратегом, вмів бачити нові напрями науки та ефективно втілювати їх у дослідженнях.

Минулого тижня в ІФНМУ провели виїзне практичне заняття з фармацевтичної ботаніки для студентів 41 групи другого курсу на тему «Елементи фітоекології та геоботаніки. Охорона рослинного світу, раціональне використання і збереження ресурсів лікарських рослин».

«Все можливе, коли є бажання, ціль і команда однодумців»: у Івано-Франківському національному медичному університеті провели зустріч з лікарем анестезіологом, інструктором ТССС Збройних Сил України Миколою Демʼянюком.

16 травня в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася зустріч з бакалаврами ОПП «Фізична терапія, ерготерапія», під час якої обговорили найактуальніші питання для майбутніх випускників.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
25
26
27
29
30
31

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

guide

karta

Biblo ban

arnika zyma