У середу, 6 грудня, о 16:30 у лекційній аудиторії №3 кафедри фізіології відбудеться чергова лекція «Крок в науку» присвячена питанню стажування за кордоном для студентів та молодих лікарів, та волонтерства.

Лекторами будуть керівник навчально-практичного центру слуху, лікар-отоларинголог Центральної міської клінічної лікарні Роман Фіщук, а також студенти Романа Соловій, Богдан Навроцький та Назар Заяць, які ділитимуться своїм досвідом.

Ви хотіли б навчатись за кордоном? Якщо відповідь «так», то варто дізнатись про таку можливість з перших уст. Будьте відкриті до нових пригод та експериментів. Щоб побачити світ, потрібно вийти зі своєї зони комфорту. Все, що відділяє вас від мети — це страх того, що нічого не вдасться. Можливо, варто відкинути страх і спробувати. А які є можливості, ми вам розповімо.

20171205anons