1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.90 (15 Голосів)

Напередодні новорічних свят в Івано-Франківському національному медичному університеті вже традиційно вшановують кращих студентів вишу. Не став винятком і цей рік. У четвер, 14 грудня, свято відбулося в лекційній аудиторії кафедри фізіології.

Цьогорічне нагородження студентів було навіть ширшим, ніж попередні. Зібралися члени Студентського наукового товариства, Студентського парламенту, Європейської медичної студентської асоціації (EMSA), кращі учасники художньої самодіяльності, кращі спортсмени. Привітати студентів прийшли ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко, перший проректор, професор Ганна Ерстенюк, проректор з наукової роботи, професор Ігор Вакалюк, декан медичного факультету, професор Роман Яцишин, декан стоматологічного факультету, доцент Олександр Бугерчук, декан фармацевтичного факультету, професор Микола Мойсеєнко, директор медичного коледжу ІФНМУ, доцент Юрій Боцюрко.

«Це наш студентський бомонд, кращі з кращих, — говорить Микола Рожко. — Такі святкування, спілкування завжди приємні. Ми дякуємо їм за те, що вони такі активні, працьовиті та відповідальні. Це рупор нашого університету на всю Україну».

Ректор і перший проректор разом із науковим керівником Студентського наукового товариства, професором Наталією Воронич-Семченко вручили студентам пам’ятні грамоти. Після нагородження активісти художньої самодіяльності представили присутнім невелику, але дуже душевну концертну програму.

«Направду у великій університетській родині є старші, виважені, а є ті, котрі подають ідеї, і це, власне, наші студенти, — звернулась до головних героїв вечора Ганна Ерстенюк. — Ідеї, які ви подаєте, завжди цікаві, вартують підтримки і похвали. Дякуємо вам за те, що ви є, за вашу креативність, за те, що не даєте сумувати своїм викладачам. Все те, що ви робите сьогодні, вчора, і зробите в майбутньому, це нові сторінки в історії нашого з вами університету!»

«Сьогодні в цьому залі зібралися розумні, красиві, сильні, неординарні і цей список можна продовжувати довго, — каже Наталія Воронич-Семченко. — Тут зібралась велика дружня сім’я. Пам’ятайте, що ми вас поважаємо і любимо. Бажаю всім міцного здоров’я, взаємного кохання, плідних і яскравих студентських років і нових креативних ідей. Спасибі вам, наша золота молоде!»

«Від всього студентства висловлюємо подяку нашому ректорату і особисто ректору за підтримку моральну, матеріальну, духовну, за те, що ви з розумінням ставитесь до всіх студентів, — взяла слово голова Студентського наукового товариства, студентка шостого курсу Тетяна Рангулова. — Дякуємо всім деканатам, всім нашим викладачам за всебічну підтримку».

Під час святкового дійства присутні дізналися про кілька нових здобутків студентства ІФНМУ. Троє талановитих студентів-медиків днями стали лауреатами всеукраїнського фестивалю «Ліра Гіппократа». Інша група студентів здобула призові місця на конкурсі професійної студентської майстерності в Харкові. Про ці здобутки читайте вже згодом на нашому сайті!

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika