Студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA) та бібліотека ІФНМУ організовують цікаву та нову подію. У четвер, 25 січня, о 17:00 в бібліотеці відбудеться «Книжкова здибанка».

Ця подія для тих, хто справді любить та цікавиться літературним світом, світом фантазії та емоцій. Її суть — поділитися досвідом прочитаних книг, та розділити позитивні емоції зі своїми друзями.

За словами організаторів, учасники будуть перевтілюватися у свого книжкового кумира (це може бути автор чи улюблений персонаж книги, сучасний або класичний, український або зарубіжний), будуть показувати сценку, читати вірш чи співати пісню, пов’язану з літературним персонажем.

Тож протягом вечора учасників і глядачів чекатимуть танці, співи, театральні постановки. Буде проводитись конкурс на кращий костюм, та кращий захист костюму. Приходьте та підніміть свій настрій!