У суботу, 20 січня, на 81 році життя відійшов у вічність член кореспондент Національної академії наук України, доктор фармацевтичних наук, професор Віктор Петрович Георгієвський.

Відомий своїм уважним керівництвом, відданістю науці та людям, видатний вчений зробив неосяжний внесок у розвиток та становлення вітчизняної фармації. Віктор Петрович стояв біля першоджерел появи та був керівником проекту створення Державної фармакопеї України (ДФУ), яка стала першою не лише в Україні, але й на всьому пострадянському просторі.

По собі Віктор Петрович залишив значний науковий спадок: 535 наукових публікацій, 223 аналітичні нормативні документи на лікарські засоби, розроблені безпосередньо під його керівництвом. За його наукового керівництва захищені 12 докторських та 20 кандидатських дисертацій. Ним особисто і за його участю розроблено понад 75 лікарських засобів.

Ім’я Віктора Петровича як видатного вченого внесено до реєстру кращих вчених світу, а його життєвий шлях є достойним прикладом для теперішнього і майбутніх поколінь науковців.

Професорсько-викладацький склад, працівники та студенти Івано-Франківського національного медичного університету глибоко сумують з приводу цієї втрати та висловлюють щирі співчуття рідним та близьким вченого.