У середу, 31 січня, на кафедрі фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання відбулись змагання з шахів і шашок в рамках традиційної студентської спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.

Участь у шахово-шашкових баталіях взяли 11 студентів. Суддею змагань був викладач кафедри, майстер спорту України з шахів Андрій Шанковський.

"Ви всі є великі молодці і вже є переможцями, — звернувся до учасників змагань доцент Володимир Левко. — Дякуємо всім, хто прийшов до нас позмагатися. Сьогодні на нашому спорткомплексі створені всі умови для повноцінних занять фізкультурою і спортом. Звертаємося до всіх наших студентів, щоб приходили до нас і займалися тим видом спорту, який їм до душі".

За словами Андрія Шанковського, сьогодні для шахістів ІФНМУ важлива пора — збірна викладачів університету готується взяти участь у чемпіонаті України серед медичних працівників, який відбудеться в Києві найближчими днями. Тож бажаємо нашим інтелектуалам успіхів!

Після шашок і шахів студентська спартакіада продовжиться змаганнями з настільного тенісу. А заключним видом спорту традиційно стане футзал, який планується навесні. Слідкуйте за анонсами в календарі!

Результати студентських змагань ІФНМУ з шахів і шашок

Командні місця, шахи

1. Медичний факультет
2. Медичний коледж
3. Стоматологічний факультет
4. Фармацевтичний факультет
5. Факультет підготовки іноземних громадян.

Командні місця, шашки

1. Медичний коледж
2. Медичний факультет
3. Стоматологічний факультет
4. Фармацевтичний факультет
5. Факультет підготовки іноземних громадян.

Особисті результати

Чоловіки, шахи