1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.08 (6 Голосів)

Днями студенти-стоматологи Івано-Франківського національного медичного університету отримали нову навчальну аудиторію. В приміщенні обласної стоматологічної поліклініки відкрився новенький клас кафедри хірургічної стоматології.

"Кафедра звернулася до ректорату з потребою в навчальній кімнаті для теоретичних занять зі студентами, і ректор університету, професор Микола Рожко одразу відгукнувся на прохання, — розповідає доцент кафедри Назар Слюсаренко. — Роботи були заплановані ще рік тому, і як тільки звільнилася бригада робітників адміністративно-господарського відділу нашого університету, вони приступили до роботи і виконали все дуже якісно і в найкоротші терміни. Микола Михайлович особисто кільканадцять разів навідувався до нас, щоб проконтролювати хід робіт. Ми дуже дякуємо йому за це".

За словами Назара Слюсаренка, до появи цієї аудиторії теоретичні заняття зі студентами доводилося проводити в актовому залі поліклініки. Тож тепер майбутні стоматологи можуть займатися з викладачем у значно затишніших умовах, крім того, в цьому ж приміщенні вони можуть спокійно перевдягнутися і перевзутися перед заняттями і після них.

"Зараз у нас створена науково-практична і клінічна база для навчання студентів з акцентом на вдосконалення практичних навичок, — підсумовує Назар Слюсаренко. — Тут вони можуть вживу спілкуватися з пацієнтами, опитати їх, оцінити стан зубів, побачити роботу старших спеціалістів і навіть надати стоматологічну допомогу. І ми дуже щасливі, що тепер маємо нову аудиторію".

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
8
9
10
14
15
16
17
21
22
23
24
29

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika