У четвер, 15 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся перший тур студентської олімпіади з медичної генетики.

До програми олімпіади входили розбір ситуаційних задач з клінічної генетики, аналіз каріотипів пацієнтів, інтерпретація молекулярно-генетичних аналізів. За словами організаторів, завдання були спрямовані на відпрацювання навиків практичного лікаря, Справа в тому, що студенти мали справу з реальними клінічними випадками з лікарської практики, і мали проаналізувати їх, визначити попередній діагноз, подальшу тактику дообстеження (за потреби) і подальших дій з пацієнтом чи навіть сім'єю.

Відповідальними за проведення олімпіади були завідувач кафедри медичної біології і медичної генетики, професор Лариса Ковальчук і доцент Майя Бондаренко. Їм допомагали доцент Руслан Козовий та асистент Роман Багриновський. За підсумками першого туру кращі студенти будуть рекомендовані для участі в II турі Всеукраїнської олімпіади з медичної генетики.

Нагадаємо, минулого року студентки п’ятого курсу Наталія Козачишин та Романна Соловій на II (всеукраїнському) етапі посіли третє командне місце і були визнані кращими в Україні в номінаціях «За найкращий аналіз каріограми» і «Найкраще рішення задач з клініко-генеалогічного аналізу».

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
5
7
8
9
10
11
13
15
16
17
18
19
21
23
24
25
26
28
29

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

guide

karta

Biblo ban

arnika zyma