Днями на курсі офтальмології Івано-Франківського національного медичного університету відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади з офтальмології.

Олімпіаду провели в рамках відзначення Всесвітнього тижня боротьби з глаукомою та у відповідності до наказу ректора, повідомляють на курсі офтальмології. Традиційно вона проходила у два тури — теоретичного та практичного. Перший тур відбувся 6 березня, у Всесвітній день боротьби з глаукомою, другий тур — 13 березня.

У першому етапі олімпіади взяли участь студенти четвертого курсу медичного факультету, які продемонстрували хороші теоретичні та практичні знання з офтальмології. Перше місце виборола студентка Любов Джочка (4 курс, 10б група), друге місце розділили між собою студенти Віра Стах (4 курс, 9 група) і Тарас Шмигельський (4 курс, 2 група).

Призери першого етапу Олімпіади рекомендовані для участі у другому етапі Всеукраїнської олімпіади з офтальмології. Курс офтальмології вітає всіх учасників та переможців олімпіади!