1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.05 (10 Голосів)

Аплодисменти стоячи і скандування «Героям слава!» У середу, 21 березня, студенти Івано-Франківського національного медичного університету завітали до Івано-Франківського базового медичного коледжу, де показали театралізоване дійство «Квиток у майбутнє», присвячене Героям Небесної Сотні.

Нагадаємо, прем’єра постановки відбулась місяць тому, 21 лютого, в бібліотеці ІФНМУ. Її організували студенти, учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA). Участь взяв також молодіжний склад хору «Осанна».

Прем’єра виявилась лише початком. Після успіху, який мала вистава, її учасники отримали запрошення показати дійство на інших сценах міста. Студенти вже представили постановку на сцені народного дому «Просвіта», в актовому залі церкви Царя Христа, і ось тепер завітали до колег-студентів з базового медичного коледжу. Виставі аплодували стоячи.

«Від імені всіх наших студентів і викладачів дякую цим чудовим юним артистам, — говорить директор коледжу Володимир Стасюк. — З неймовірною щирістю вони відтворили події, яким минуло вже чотири роки. Бажаю їм щасливої фахової і життєвої долі. Нехай ніколи більше такі трагічні події не повторюються. Бажаю, щоб ми разом будували гарну і незалежну Україну, і були в ній щасливі».

«Сьогодні нашими глядачами були діти, які чотири роки тому ще не були на Майдані, — говорить голова EMSA, студентка п’ятого курсу ІФНМУ Юлія Дмитрук. — Тому дуже важливо показати їм, як воно було, поділитися тим, що пережили ми, будучи чотири роки тому такими, як вони зараз. Сьогодні нам було трохи складно, бо ми не мали репетицій на цій сцені, але, за реакцією залу, думаю, ми впоралися. Ця вистава ще раз довела нам самим, учасникам EMSA, що ми є родиною, що ми підтримуємо один одного, цінуємо країну, в якій ми живемо, і ми готові її змінювати, починаючи з себе».

«Ми не очікували, що нас будуть ще кудись запрошувати з цією виставою, думали, що раз покажемо її в університетській бібліотеці і все, — розповідає автор постановки, студентка четвертого курсу ІФНМУ Ірина Попович. — А потім нас запросили до «Просвіти», на парафію Царя Христа, і сюди до коледжу, і це ще не кінець. Насправді ми вражені, що збираємо повні зали і від того, як аудиторія співпереживає разом з нами, ми дійсно відчуваємо взаємозв’язок з глядачами. Тішимося, що є для кого робити цю постановку. Дуже сильно сподіваюся, що цей слід залишиться в серцях людей».

Це не останній показ вистави «Квиток у майбутнє». Студенти-медики вже отримали попереднє запрошення від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тож своєрідні гастролі юних талантів невдовзі продовжаться.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika