1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.57 (7 Голосів)

У четвер, 22 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання медико-біологічної комісії Івано-Франківського осередку Наукового товариства імені Шевченка.

Робота сесії проходила у контексті відзначення чергової річниці від дня народження Тараса Шевченка, про що у своєму вітальному слові наголосила перший проректор університету професор Ганна Ерстенюк. З нагоди цих подій у залі була розгорнута Шевченкознавча виставка з приватної колекції культурно-просвітницького діяча краю Юрія Гудчака. Так само і вступна доповідь «Провіденція Шевченкового слова: минуле і сьогодення» голови осередку НТШ в ІФНМУ доцента Миколи Сулятицького була приурочена цій знаменній даті нашої національної історії.

Голова осередку в університеті подякував присутнім за активну участь у роботі Товариства, вручив посвідчення новим членам осередку, окреслив основні напрямки роботи організації, наголосив на потребі інтенсифікації роботи у підготовці і виданні наукового органу структури – Прикарпатського вісника НТШ «Пульс».

Потім присутні заслухали і обговорили цікаві та пізнавальні доповіді професора Степана Геника «Людина, яка винайшла сучасну хірургію», професора Володимира Боцюрка «Нові підходи у лікуванні метаболічного синдрому» та доцента Олександра Александрука «Україна та світ у розрізі дерматології». Наприкінці члени осередку оглянули експонати виставки, поділились враженнями від побаченого. Робота сесії матиме продовження на пленарному засіданні 24 березня.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
8
9
10
14
15
16
17
21
22
23
24
29

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika