У четвер, 29 березня, на базі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання відбулися змагання з баскетболу 3x3 в рамках спартакіади «Здоров’я» серед викладачів і працівників Івано-Франківського національного медичного університету.

Участь у змаганнях зголосилися взяти дві команди — викладачі стоматологічного факультету та кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання. З рахунком 9:6 перемогли викладачі-стоматологи.

«Щороку в нашому університеті відбуваються спортивні змагання між викладачами та між студентами, — говорить завідувач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання професор Ігор Чурпій. — Звісно, це не є великий спорт, але це ті змагання, які дозволяють відволіктися від щоденної буденної роботи, а також покращити здоров’я. Заняття фізичною культурою приносять задоволення, це хороший активний відпочинок, а ще вони дозволяють скріпити стосунки між колегами в колективі та сприяють подальшій активізації в роботи».

Цього року баскетбольні баталії судив студент другого курсу Валерій Савицький, який є капітаном студентської збірної команди університету. Ми розпитали його про враження від цих змагань. «Трохи незвично було бачити наших викладачів у спортивній формі за грою в баскетбол, — зізнається студент. — Було цікаво спробувати себе в ролі судді, та й сама гра видалась доволі цікавою. Хочу відзначити, що наші викладачі знаходять в гарній формі, і демонструють хорошу гру. Приємно, що в нашому університеті розвивається фізична культура і спорт, адже для медиків здоровий спосіб життя є дуже важливим».

Цьогорічна спартакіада «Здоров’я» добігає до кінця. У середу, 4 квітня, відбудуться змагання з останнього виду програми — гирьового спорту. Початок — о 16:30. Місце проведення вже традиційне — спорткомплекс ІФНМУ по вулиці Целевича, 34.