1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.71 (7 Голосів)

У ці дні в Івано-Франківську зібралися кращі майбутні акушер-гінекологи з усієї України. Другий рік поспіль Івано-Франківський національний медичний університет приймає II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з акушерства та гінекології.

Цього року участь в олімпіаді беруть 34 студенти з абсолютно всіх вищих медичних навчальних закладів України. До журі олімпіади входять професори і науковці з Івано-Франківська та інших медичних вишів держави.

«Другий рік поспіль Міністерство охорони здоров’я довіряє нам приймати всеукраїнську предметну олімпіаду з акушерства та гінекології, і для нас це великий успіх і велика честь, — каже голова журі олімпіади, завідувач кафедри акушерства та гінекології ім. І.Д. Ланового, професор Наталія Геник. — Ми продумали все до найменших деталей, і цього року підготували новацію в програмі олімпіади. Крім теоретичного і практичного етапу студенти також працюватимуть із програмою «Віртуальний пацієнт». Звісно, крім власне олімпіади студенти матимуть можливість так само і відпочити. Ми повеземо їх в наші мальовничі Карпати, і дехто з них побуває там вперше. Кожен з учасників вже є переможцем, адже це є переможці вузівських етапів цієї олімпіади, які трохи раніше відбувалися в кожному українському медичному виші, тож для нас велика честь приймати таку талановиту і працьовиту молодь».

Вперше до Івано-Франківська на цю олімпіаду прибули представники Донецького і Луганського медичних університетів, які нині працюють відповідно у Краматорську та Рубіжному. «Участь в такій олімпіаді — це чудовий досвід, — каже студентка Донецького національного медичного університету Христина Міщенко. — Ми пробуємо свої можливості, маємо нагоду попрацювати в івано-франківському симуляційному центрі з тими манекенами, яких немає в нашому університеті. Тому це дуже хороший досвід з практичної точки зору».

Деякі студенти приїхали до Івано-Франківська вже не вперше. Вони відзначають незмінно високий рівень організації олімпіади та гостинність івано-франківських колег. «Минулого року мені дуже сподобалась дружня атмосфера на олімпіаді в Івано-Франківську, те, як нас привітали, зустріли, тому в першу чергу я їхала заради людей і спілкування, — каже студентка п’ятого курсу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Ксенія Романовська, яка бере участь у II етапі олімпіади другий рік поспіль. — У Харкові разом із навчанням я чергую в пологовому будинку, і так можу поглиблювати свої знання. На мою думку, акушерство і гінекологія — це найцікавіша сфера в медицині».

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika