Кафедра дерматології та венерології Івано-Франківського національного медичного університету вдосконалює навички та знання з сучасних лазерних технологій та ін‘єкційних методик, а саме, з використанням якісних, високопрофесійних препаратів та високотехнологічного обладнання для лікування пацієнтів в класичній та естетичній медицині.

Зокрема, 16-19 квітня асистент кафедри дерматології та венерології ІФНМУ Валентина Гончарук пройшла ТОП-курс з ін’єкційних технологій у американських експертів, зокрема пластичного хірурга др. Франка Розенгауза, дерматолога Хуана Сопена, пластичного хірурга Вівьєн Жандери, повідомляє Бліц-інфо.

Окрім того медик відвідала майстер-класи з практичними відпрацюваннями у італійського спеціаліста в пластичній та реконструктивній хірургії Матео Клементоні на сучасному лазерному обладнанні фірми Lumenis, яке працює в університетській клініці ІФНМУ та успішно використовується в навчальному процесі та для лікування пацієнтів.