Студент стоматологічного факультету ІФНМУ Арсен Вітрецький цьогоріч взяв участь у пісенному шоу «Голос країни». Хлопець дійшов до прямих ефірів, чвертьфіналу, зізнається, що шлях на проекті був складним, проте досвід отримав безцінний. Арсен розповідає, з чого почався зірковий шлях студента-медика і чи не зупиниться він на досягнутому.

Спочатку була мрія

Все почалось з банальної мрії, з того, що притаманне кожній людині, яка хоче рухатись. З дитинства я не був «конкурсною» дитиною, мої батьки не приділяли цьому часу. Але вже зі школи було прагнення до творчості, тому були якісь маленькі виступи, концерти. З восьмого класу вже спробував театральну, танцювальну, вокальну школу, був на внутрішніх регіональних конкурсах. Мені це дуже подобалось, проте тато за фахом стоматолог і переконав мене обрати теж медичний фах.

За внутрішніми поривами пробувався на всі можливі конкурси, і пройшов на «Голос країни» за другою спробою. Це мене дуже втішило, адже багато людей, пробують 5-6 разів, а мені пощастило з другого.

Зустрічі означають багато

Мені в житті багато чого дають зустрічі. Я почав працювати з Іриною Батюк, вона професіонал своєї справи. Саме завдяки її мотивації я вирішив піти на «Голос», і вона багато в чому мені допомогла. Це дуже важливо, адже з таких речей все починається.

Кожен етап на «Голосі» — хвилюючий

Пройшовши попередні кастинги, потім всі етапи, які відбуваються перед сліпими прослуховуваннями — треба було виступити акапельно. Я дуже хвилювався, але мене взяли, напевне, мені щось побачили. Потім я сподобався продюсерам і редакторам. Проте , кожен етап був хвилюючим. Мій порядковий номер — 197613, це за всі сезони. З тих людей, які приходять на один сезон, треба обрати 150 людей, потім 64, які пройдуть на «сліпі» прослуховування. На «сліпих» я відчував, що у мене є шанси. Під час самого конкурсу на батлах і нокаутах з’явилися вже сумніви, адже були сильні опоненти, а коли дійшов до прямого ефіру — це було просто «вау».

Про мотивацію і віру в себе

«Голос» дав мені більше мотивації рухатися вперед , більше натхнення, а ще багато досвіду. Я стикнувся з таким вперше, і це дозволило розгледіти свою унікальність, підвищити свою самооцінку. Ці конкурси — велика конкуренція. У шоу-бізнесі ти можеш проіснувати без конкуренції, орієнтуючись на свою аудиторію. І тепер я вірю в свою унікальність і в свою аудиторію.

Батько повірив

Після голосу тато почав сприймати ці захоплення. Сказав мені, що я всього добився сам, адже я йшов туди без його підтримки. Зараз він це сприймає нормально. Каже, що якщо я хочу, то можу розвиватись далі.

Зупинятись не збираюсь

Зараз я пишу музику, але вона більше вдається англійською ніж українською. В будь-якому разі після цього старту зупинятись я не збираюсь. Бачу в собі сили йти далі. Тому працюю і вдосконалююсь.