У четвер, 3 травня, відбулась зустріч студентів випускних курсів університету з в.о. ректора професором Ганною Ерстенюк, деканами медичного та стоматологічного факультетів, головами та секретаріатом екзаменаційних комісій, директором навчально-наукового інституту післядипломної освіти та начальником відділу працевлаштування студентів і випускників ІФНМУ.

На зустрічі було обговорено питання підготовки до складання ліцензійного іспиту КРОК-2, а також до проведення практично-орієнтованого іспиту.

Студентів ознайомили зі змістом листів МОЗ України «Про працевлаштування випускників 2018 року, які навчались за державним замовленням» та Центру тестування «Про додаткову підготовку студентів з питань профілактики захворювань, вакцинації та імунізації».

З вступним словом до випускників звернулася Ганна Ерстенюк, яка привітала студентів із закінченням навчання та початком підготовки до державної атестації.

Голова Екзаменаційної комісії професор Олександра Пришляк ознайомила випускників з особливостями підготовки до державної атестації у 2018 році.

Начальник відділу працевлаштування студентів і випускників доцент Іван Мельник та директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти доцент Любомир Пелехан провели роз’яснення щодо питань працевлаштування цьогорічних випускників, які навчались за державним замовленням, та проходження інтернатури. Обидва питання викликали жваву дискусію та безліч запитань, особливо щодо нових особливостей працевлаштування.