1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.62 (13 Голосів)

Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання комісії зі сприяння працевлаштування випускників 2018 року.

В університеті працює відділ, що сприяє працевлаштуванню студентів, які навчаються за державним замовленням. Таких випускників цьогоріч є 150. Щоби відповісти на найбільш поширені запитання, в університеті зібралася фахова комісія в тому числі за участі студентів.

«До нас телефонують і приходять, щоби з’ясувати ті чи інші питання, а найчастіше випускників цікавить чи є обов’язковими відпрацювання за місцем направлення, як поступати, якщо не знайдуть роботу, чи є змога для випускника бюджетної форми навчання йти в інтернатуру на умовах контракту, чи може інтерн проходити стажування за кордоном тощо», - розповідає доцент ІФНМУ, начальник відділу практики і працевлаштування студентів і випускників ІФНМУ Іван Мельник.

З першого січня 2017 року набрав чинності закон, яким скасовується обов’язкове відпрацювання випускниками ВНЗ. Як пояснює Іван Мельник, відтепер випускник має право самостійно вибирати спеціальність і місце праці. «І це з одного боку позитив для випускника, проте за нами все ще залишаються зобов’язання сприяти працевлаштуванню, якщо отримуємо від випускника такий запит. А за умови, що є вакансія і гарантійний лист від керівника лікувального закладу, ми можемо це здійснити», - зазначає начальник відділу. - Щодо останнього, то спершу слід отримати диплом спеціаліста і пройти інтернатуру в Україні. Лише після цього закордонна клініка може прийняти нашого випускника на роботу».

Зауважимо, що більше двох десятків випускників побажали працевлаштовуватися на роботу в лікувальні установи Івано-Франківської, Хмельницької, Волинської Львівської, Рівненської областей.

За інформацією керівництва вишу, п’ять найкращих випускників університету залишаються працювати на кафедрах університету. Таким випускникам буде оформлене направлення на роботу МОЗ України.

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika