Вперше на базі кафедри гігієни та екології Івано-Франківського національного медичного університету відбувся брейн-ринг за участю викладачів кафедри та студентів другого курсу медичного факультету, з нагоди Дня охорони праці. Він став одним із складників загальної програми заходів, проведених кафедрою гігієни та екології з метою пропагування здорових та безпечних умов праці.

Переможцями гри стала команда 7- групи другого курсу медичного факультету – «Асклепій» на чолі з капітаном команди Миколою Мироненком та гравцями–переможцями Андрієм Писарем, Мариною Підлісною, Петром Семенюком, Петром Бучковським.

Не менш вдалим був виступ гравців команди «Еліт» у складі: Марії Цідило, Владислави Седецької, Владислава Шнайдера, Івана Голубки, Софії Торянік, Вікторії Чучвич.

Незважаючи на те, що дисципліна «Охорона праці в галузі» була завершена ще в осінньому семестрі, викладачі кафедри відзначають загальний високий рівень підготовки гравців усіх 5 команд учасниць, а також активність студентів як гравців, так і вболівальників.

Співробітники кафедри гігієни та екології висловлюють безмежну вдячність адміністрації університету за активну підтримку та плідну співпрацю в організації та проведенні заходу. Студентство та працівники кафедри щиро сподіваються, що ця подія стане доброю традицією у нашому університеті.