1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.89 (9 Голосів)

У четвер, 31 травня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася зустріч з представником Alliance Française в Івано-Франківську Сергієм Єрьоміним.

Центри Alliance Française — це автономні асоціації, діяльність яких підтримують та координують Міністерство закордонних справ Франції та Паризька фундація Alliance Française. Особливу роль у діяльності Alliance Française України відіграє відділ культури та співробітництва Посольства Франції в Україні.

Світова мережа Alliance Française налічує більше 800 представництв у 146 країнах світу. В Україні її представляють шість культурних французьких центрів у Львові, Рівному, Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі. І ось з лютого цього року почалася активна діяльність по створенню громадської організації Alliance Française в Івано-Франківську.

На зустріч були запрошені працівники і викладачі університету, які мають досвід співпраці з медичними установами й навчальними закладами Франції. Сергій Єрьомін розповів про свій досвід роботи, плани щодо створення центру Alliance Française та перспективи роботи та співпраці для усіх, хто зацікавиться цим. Завідувач кафедри мовознавства професор Світлана Луцак зазначила, що в університеті нині діє навчально-тренінговий центр «Іноземні мови для професійного спілкування», слухачі якого вивчають також і французьку мову. Про свій досвід співпраці з французькими організаціями, зокрема, розповіли професор кафедри неврології та нейрохірургії Микола Пітик, доцент кафедри оториноларингології та офтальмології з курсом хірургії голови і шиї Наталія Мойсеєнко.

Усіх, кого цікавить зазначена тематика, представники Alliance Française запрошують до співпраці.

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika