Вже традиційно Івано-Франківський національний медичний університет відкриває двері для всіх охочих, хто цікавиться умовами вступу та навчання в університеті та медичному коледжі. Цього року День відкритих дверей відбувся у неділю, 3 червня.

Абітурієнти та їхні батьки мали зустріч з керівництвом університету. Представники ректорату та професорсько-викладацького складу розповідали про матеріально-технічну базу університету, умови проживання студентів, організацію творчої самодіяльності, студентське самоврядування, а також інформували про спеціальності та основні умови вступу до університету та медичного коледжу.

Традиційно відбулися ознайомчі екскурсії різними навчальними корпусами та клініками ІФНМУ. Своїми досягненнями та здобутками поділилися медичний, стоматологічний, фармацевтичний факультети та медичний коледж.

Минулого року в університеті відкрилась нова спеціальність — «фізична терапія та ерготерапія», яка сьогодні є однією з найнеобхідніших для України. ІФНМУ один з небагатьох університетів, який готує таких фахівців. Перші випускники цього напрямку мають шанс стати справжніми лідерами у своїй справі.

Під час Дня відкритих дверей відбулося також офіційне відкриття нового навчально-практичного центру для майбутніх ерготерапевтів, який оснащений новим і сучасним навчальним обладнанням, яке значно підвищить якість навчання студентів.

Цього дня кожен гість вишу отримав вичерпну інформацію та відповіді на всі запитання. Для тих, хто не зміг прийти на День відкритих дверей, усі умови вступу доступні для ознайомлення на сайті університету:

Вступ до університету

Вступ до медичного коледжу