1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 (6 Голосів)

У четвер, 14 червня, студенти студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA) провели «Лікарню для ведмежат» для близько 150 діточок літнього табору «Teddy».

Подія відбулась в івано-франківській Католицькій загальноосвітній школі II-III ступенів — гімназії святого Василія Великого. «Були діти абсолютно різного віку, і кожен залишився щасливим, адже наші лікарі найкращі, — розповідає організатор дійства студентка ІФНМУ Юлія Свердел. — Був дотепний та щедрий стоматолог, добрий та щирий оториноларинголог, чуйний та справжній знавець своєї справи — офтальмолог, мудрий та вправний травматолог, як завжди оригінальний та майстерний косметолог і звичайно ж розсудливий та безстрашний хірург. Ми дуже вдячні організаторам за гостинність та наданий нам простір. Дуже вдячні всім, хто приєднався!»

Нагадаємо, мета «Лікарні для ведмежат» — у вигляді гри допомогти малечі подолати страх перед «білими халатами», зняти невидимий бар’єр між дитиною і лікарем. Під час таких заходів дітлахи мають змогу спробувати себе у ролі медиків та обстежити іграшкових ведмедиків. Нещодавно студенти ІФНМУ провели таку подію в самому центрі Івано-Франківська, на Площі Шептицького, де зібралося дуже багато дітей та дорослих.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
8
9
10
12
13
14
15
16
17
21
22
23
24
25
26
27
30
31

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika