Шановні колеги, дорогі студенти!

Щиро вітаємо вас із Днем медичного працівника!

Наше сьогодення – це суцільний виклик, особливо у сфері охорони здоров’я. Наша з вами місія — бути охоронцями життя і здоров’я людини. Але це ще не все.

Склалося так, що сьогодні чимало людей втратили довіру до медицини, сприймають медичні заклади як фабрики з «викачування» грошей. Насамперед звертаємося до вас, дорогі студенти, майбутні лікарі! Ви тут, щоби здолати цей стереотип та повернути високе і гідне пошани звання Лікаря. Не хворі для лікарів, а лікарі — для хворих.

Нас надихає приклад гідних пошанування особистостей, професорів, світил медичної науки, які, незважаючи на нелегкі часи та обставини, достойно виконували свій обов’язок, рятуючи життя і здоров’я пацієнтів. Серед них – Георгій Бабенко, Петро Вакалюк, Сергій Верхратський, Юхим Мельман, Мойсей Авіосор, Євген Нейко та багато інших.

Ці достойники розуміли своє покликання і йшли за ним. Вони залишилися у пам’яті вдячних людей навіть після того, як відійшли в інші світи. Вони стали прикладом для наслідування. Тож бажаємо і вам стати гідними послідовниками тих, ким пишається прикарпатська школа медицини.

Зичимо всім натхнення на плідну працю! Нехай у нашій університетській родині буде вільно, комфортно; в атмосфері здорової конкуренції та нестримного бажання знати більше та працювати краще, — ми щоразу досягатимемо нових вершин!

Будьте здорові та нестримні у своїх прагненнях і мріях!

Миру нам всім! Миру нашій Україні!

З повагою, ректорат ІФНМУ.