У середу, 20 червня, в концертній залі івано-франківського обласного музично-драматичного театру відбулася урочиста Вчена рада з нагоди випуску факультету підготовки іноземних громадян Івано-Франківського національного медичного університету.

Цього року дипломи отримали 340 студенти з 46 країн світу. Це найбільший випуск факультету за останні роки.

«Ми дуже раді, що ви були з нами, що ви долучилися до культури України, — звернувся до студентів професор Микола Рожко. — Ми пройшли разом нелегкий шлях, і для нас велика честь, що сьогодні 46 країн світу отримають своїх найкращих випускників, свою надію, і ви будете працювати на благо своїх держав».

«Хтось із сьогоднішніх випускників починав навчання з підготовчого відділення, де вони знайомились з українською мовою, побутом, культурою. Все було вперше і нове, — розповідає в.о. ректора професор Ганна Ерстенюк. — Від всіє великої університетської родини дякую нашим сьогоднішнім випускникам, що вони навчалися розмовляти українською, за те, що вони пройшли з нами цей нелегкий шлях. Я впевнена, що з цими нашими студентами назавжди будуть кілька слів — Україна та Івано-Франківський національний медичний університет».

Вже традиційно студенти-іноземці старанно готувалися до свого випуску. Вони пошили ошатні мантії, виготовили спеціальні пам’ятні значки. Самі ж студенти підготували концертні номери для колег-випускників. Вони в один голос кажуть, що повезуть додому найкращі враження від Івано-Франківська та України.

«Медицина була моєю мрією з дитинства, — розповідає випускниця з Індії Анкіта Гупта. — Багато думала, де саме здобувати освіту, вибрала Україну, і не жалкую. Мені дуже подобається тут і залишилось багато чудових спогадів за роки навчання. Нарешті моя мрія здійснилась! Тепер хочу повернутися додому, до Індії, і працювати педіатром».