1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.85 (10 Голосів)

У суботу, 23 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась урочиста Вчена рада з нагоди випуску студентів медичного коледжу (спеціальність «Лікувальна справа»).

Попри традицію вручення дипломів у внутрішньому дворику центрального корпусу через дощ цього року пам’ятна подія відбулась у залі засідань Вченої ради університету. Це вже п’ятий випуск майбутніх фельдшерів у коледжі.

Адміністрація і викладачі коледжу особливо відзначили високу успішність цьогорічних випускників. «Напевне, за чотири роки навчання кожен із сьогоднішніх випускників мріяв про цей урочистий день, — говорить директор медичного коледжу доцент Юрій Боцюрко. — Мені дуже приємно, що сьогодні наші студенти отримують дипломи у повному складі, тобто всі вони здали ліцензійний та державний практично-орієнтований іспити. Бажаю, щоб кожен з нинішніх випускників знайшов свій шлях у житті і став справжнім професіоналом, адже саме такі люди сьогодні дуже потрібні нашій державі».

«Щиро вітаю всіх наших студентів, батьків з цією довгоочікуваною подією, — каже в.о. ректора професор Ганна Ерстенюк. — Ми довго йшли до цього. Здається, зовсім недавно, ці діти стояли на площі «Бастіону», і не знали, що їх очікує попереду, а сьогодні вони вже отримують дипломи. Дякую випускникам, що ми разом пройшли цей шлях,а батькам дякую за підтримку своїх дітей, яку ми відчували. Це свято для кожної сім’ї і для всієї університетської родини».

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika