У п’ятницю, 21 вересня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась чергова приємна урочиста подія. На фармацевтичному факультеті привітали студентів першого курсу заочної форми навчання. В них почалась настановча сесія.

Студентів на їхній першій лекції вітали перший проректор ІФНМУ професор Ганна Ерстенюк, декан фармацевтичного факультету професор Микола Мойсеєнко, заступник декана із заочної форми навчання професор Петро Дудій, завідувач кафедри фармації професор Андрій Грицик, завідувач кафедри організації та економіки фармації і технології ліків професор Дмитро Семенів.

«Цьогорічний перший курс заочної форми має досить широку географію, окрім наших краян маємо також представників Волинської, Рівненської, Київської, Тернопільської, Хмельницької, Житомирської, Луганської областей, — розповідає професор Ганна Ерстенюк. — Приємно що серед першокурсників є випускники нашого медичного коледжу. Сподіваюся, що студенти знайдуть порозуміння між собою, потоваришують, налагодять співпрацю, яка закладе підґрунтя для професійної діяльності. Щиро вітаємо всіх у нашій великій університетській родині!»

«Фармацевтичний факультет в нашому університеті працює вже двадцятий рік, — говорить професор Микола Мойсеєнко. — Період навчання нинішніх першокурсників співпадає з реформою вищої освіти, розробляються нові стандарти зокрема й фармацевтичної освіти, нові підходи до атестації випускників тощо. Тож студентам буде непросто, але ректорат університету, деканат нашого факультету, викладачі кафедр забезпечує всі можливі умови для навчання та повну підтримку нашим студентам, тож ми віримо, що все буде добре, і наші першокурсники успішно здобудуть омріяних фах».

Традиційно під час настановчої сесії студенти отримують завдання для виконання контрольних робіт. Вже зараз кожен студент має свій обліковий запис на університетському інтернет-порталі і, відповідно, отримав доступ до навчальних матеріалів. Тож майбутні фармацевти одразу поринули у цікавий світ нових знань.