1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 (9 Голосів)

Днями на кафедрі фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Івано-Франківського національного медичного університету відбувся навчальний семінар для баскетбольних суддів та секретарів. У його роботі взяли участь 15 слухачів.

Подія відбувся за сприяння Івано-Франківської обласної федерації баскетболу та власне кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання. Семінар провів доцент кафедри, комісар Федерації баскетболу України Роман Михайленко.

«Учасники семінару ознайомилися зі змінами в правилах баскетболу, які набувають чинності з жовтня 2018 року, — розповідає Роман Михайленко. — Відбулася демонстрація та роз’яснення ігрових ситуацій та критеріїв суддівства. Надано відповіді на запитання бригади секретарського столика».

По завершенню семінару відбулося тестування секретарських бригад, які будуть працювати на матчах БК Говерла та БК Калуш ПНУ.

Це вже не вперше кафедра фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання приймає на своїй базі такі події. У грудні 2016 року тут відбувався регіональний суддівський семінар з баскетболу, який провів суддя міжнародної категорії FIBA Микола Амбросов.

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika